Компанія SKY - підприємство, яке стоїть на шляху динамічного розвитку. Перші автозаправні комплекси компанії SKY з’явились в Україні у 2013 році.

Наша компанія – прямий імпортер якісних паливно-мастильних матеріалів від провідних європейських виробників. Основна перевага АЗС «SKY» - відповідність стандарту Євро-5 і високі показники надійності. Завдяки цьому наші споживачі піклуються про свої авто і суттєво заощаджують.

Наші автозаправні комплекси витримані в єдиному сучасному стилі. Адже в цивілізованому світі АЗК давно перестали бути місцем, де лише заливають бензин і дизельне паливо. Сьогодні це повноцінні об'єкти міської інфраструктури: тут можна відпочити, скористатися туалетом, телекомунікаціями, поїсти і зробити покупки. Інфраструктура АЗК SKY враховує всі вимоги та побажання клієнтів.

У нас сформована оптимальна і зручна система обслуговування. Це істотно полегшує життя і економить час водіїв. Тут є міні-маркет, зона WI-FI, кафе і автомийка. На черзі – відкриття двох ресторанів з принципово новою концепцією для України.

АЗК компанії SKY успішно працюють в Полтавській області, в містах Харків, Дніпро, Кам'янське, Павлоград, Новомосковськ та його районах. Плануємо відкриття у Запоріжжі, Кривому розі, Одесі та інших містах. Ми продаємо якісне пальне, піклуємось про автомобілі та смачно годуємо наших відвідувачів, та будемо і надалі плідно працювати у всіх куточках країни.

Наші цінності

SKY - правдива компанія. У своїй роботі ми спираємося на міжнародні принципи менеджменту і цивілізованого ведення бізнесу: легальність, відкритість, високий професійний імідж. Ми завжди виконуємо обіцянки, які даємо нашим клієнтам.

Загальні Цінності - це фундамент, на якому будується робота компанії SKY в цілому і кожного її співробітника зокрема.

Відповідальність

Компанія SKY - надійний партнер і відповідальний роботодавець, який виконує всі свої зобов'язання. Ми дбаємо про здоров'я і безпеку людей, тому намагаємося звести до мінімуму негативний вплив нашої діяльності на навколишнє середовище. Також ми сприяємо реалізації проектів, спрямованих на розвиток альтернативної енергетики.

Співробітництво

Компанія SKY - це дружний колектив, в якому прийняте чесне і відкрите спілкування. Ми завжди знаходимо оптимальні рішення, об'єднуючи досвід і передові ідеї. Ці фактори високо цінують наші партнери і клієнти. Розуміння їхніх потреб і здатність передбачити їх - запорука розвитку та успіху нашої компанії.

Інновації

Ми ретельно аналізуємо та передбачаємо тенденції розвитку ринку. Це дозволяє нам бачити перспективи в тих чи інших напрямках діяльності та швидко адаптуватися до мінливих умов. Ми вкладаємо кошти не тільки в розробку нових продуктів, технологій і бізнес-процесів, а й у розвиток потенціалу наших співробітників. Ми заохочуємо нестандартні підходи до роботи, адже тільки так народжуються по-справжньому революційні ідеї.

Результативність

Компанія SKY прагне досягти таких показників операційної та фінансової діяльності, які дозволять увійти до числа провідних мереж АЗК України. Ми ставимо перед собою амбітні завдання і заохочуємо персонал для їхнього виконання. Саме тому всі наші співробітники зацікавлені в тому, щоб виконувати роботу бездоганно.