news88s

Умови акції «Мінус 1 грн на пальне»
 
1.Назва та період проведення акції
Акція «Мінус 1 грн на пальне».
Період проведення: 20.09.2019 по 20.10.2019.

 2.Спосіб та територія проведення акції
Стимулююча акція, що проводиться на території України.

Адреси АЗС, що беруть участь в Акції:

АЗС №1 - Полтавська область, село Сухинівка: Дніпропетровське шоссе, 5
АЗС №2 - Кам'янське: вул. Дімітрова, 219
АЗС №3 - Павлоград: вул. Харківська, 7
АЗС №4 - Кам'янське: пр. Аношкіна, 65А
АЗС №5 - Новомосковський р-н с. Хащеве вул. Овчаренко 2а
АЗС №6 - Дніпро: вул. Генерала Пушкіна, 42Б
АЗС №7 - Новомосковськ, вулиця Сучкова, 66 Д
АЗС №8 - Кам'янське, Сiчеславський шлях 164 (АГЗС)
АЗС №9 - Харкiв, вул. Свістуна, 11
АЗС№10 - Харків, вул. Велика Панасівська, 82-А
АЗС №11 - Дніпро: вул. Маршала Малиновского 110а
АЗС №12 - Кам'янське, Єлізаветовське шосе, 3 (АГЗС)
АЗС №13 - Дніпро: вул. Павлова, 16
АЗС №14 - Новомосковський р-н, с. Піщанка, вул. Авіаційна 7б
АЗС №15 - Полтавська область, Полтавський район,
с. Копили, вул. Стрельнікова, 1-в
АЗС №16 - Одеська обл., с. Латівка , Біляївський  р-н, вул.Дорожна, 8
АЗС №17 - Дніпро, Набережна Заводська, 70а
АЗС №18 Одеська обл, Овідіопольський р-н, 15км траси Одеса - Овідіополь
АЗС №19 - Одеська обл., Біляївський  р-н, смт Хлібодарське, автодорога Одеса-Кучурган, 11км + 980м
АЗС №21 - Дніпро, вул. Журналістів 16-в.

3.Назва організатора акції (включно юридичної та поштової адреси, банківських реквізитів, ідентифікаційного номеру)
ТОВ "Скайторг"                               
Р/р 26000010050593, у банку ПАТ ""ПІВДЕННИЙ"", м. Одеса, МФО 328209 ,
юр. адреса: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., М.ДНІПРО, ВУЛ.СТАРОКОЗАЦЬКА, б. № 40Б, оф.3, код по ЕГРПОУ 38954216, ІПН 389542104624". Директор Латайко Владислава Володимирівна.
 
4. Назва товару, послуг, з реалізацією яких безпосередньо пов’язане проведення акції
 
4.1. Акція проводиться з метою просування торгової марки SKY  та пального (бензину, газу та дизельного пального), яке реалізується на АЗС, що працюють під брендом «SKY» і розташовані на території України. Інформацію про адреси та час роботи АЗС SKY дивіться на сайті www.sky.ua та запитуйте за телефоном гарячої лінії: 0 800 305 503. 
  
4.2. Джерелами інформації, які дозволяють встановити взаємозв’язок товарів і послуг, стосовно яких проводиться Акція, є наступні: електронні рекламно-інформаційні матеріали.
 
 5. Учасники акції
 
5.1. Учасниками Акції можуть стати дієздатні фізичні особи – повнолітні громадяни України, які постійно проживають на території України та вчинили сукупність дій, передбачених п. 8 дійсних Правил. 
 
5.2. До участі в Акції не допускаються:  
 
- особи, що не відповідають вимогам п. 5.1. даних Правил;
- працівники та представники Організатора, афілійовані з ними особи та члени їх сімей;
- працівники та представники третіх осіб, залучених до організації, підготовки та проведення Акції, які мають договірні відносини з Організатором.
 
6.Права та обов’язки учасників акції
 
6.1. Учасники Акції зобов’язані дотримуватись даних Правил, в тому числі виконувати всі дії, пов’язані з участю в Акції та отриманням акційних знижок, призів і подарунків  у встановлені даними Правилами терміни  та спосіб.
 
6.2. Учасники Акції мають право вимагати від Організатора інформацію про дану Акцію згідно з дійсними Правилами. 
 
6.3. Учасники Акції мають обовязки та права, що передбачені діючим законодавством України.
 
7. Права та обов’язки Організатора акції
 
7.1. Організатор зобов’язаний:
 − Провести Акцію згідно з даними Правилами.
 − Надати відповідні акційні знижки всім учасникам, які отримали картку лояльності, заправили необхідну кількість пального для отримання знижок згідно цих Правил; 
 − У випадку припинення, в т.ч. і дострокового, проведення Акції розмістити інформацію про це згідно п. 11 дійсних Правил. 
− Забезпечити конфіденційність особистих (персональних) даних, отриманих Організатором від Учасників з метою проведення Акції та належний захист під час їх обробки в рамках виконання своїх обов’язків перед Учасниками у відповідності з вимогами законодавства України та положеннями цих Правил. 
 
7.2. Організатор має право: 
− Відмовити Учаснику у видачі акційної знижки у випадку виявлення фактів недотримання/порушення даних Правил з боку такого Учасника; 
− Не вступати у письмові переговори або інші контакти з Учасниками, за винятком випадків, передбачених в даних Правилах; 
− Відмовити Учаснику у розгляді його претензії у зв’язку з фактом неотримання знижок, якщо вони не були отримані Учасником протягом дії Акції або Учасник відмовився отримати їх;
 − Запитувати та отримувати від Учасників необхідну інформацію та документи передбачені даними Правилами з метою видачі Акційної знижки, а також надавати їх в державні органи у випадках, передбачених законодавством України;
 − За згодою Учасників Акції організовувати та проводити рекламні інтерв’ю про їхню участь в Акції, в т.ч. для радіо та телебачення, а також для інших засобів масової інформації, організовувати та проводити фото- та відео зйомку переможців Акції у зв’язку з отриманням ними Акційних знижок, публікувати готові фото та відео матеріали з участю Учасників на сайті www.sky.ua та на інших інформаційних ресурсах, а також у засобах масової інформації. 
 
7.3. Організатор Акції не має права надавати інформацію про Учасників Акції третім особам для цілей, не пов’язаних з проведенням Акції, за винятком випадків, передбачених діючими Правилами та законодавством України.
 
8.Порядок участі в акції
 
8.1. Учасником Акції є особа, яка відповідає вимогам п. 5.1. даних Правил (далі - Учасник) та в період з 20.09.2019 по 20.10.2019 включно вчинила сукупність наступних дій:
 
8.1.1. На одній з АЗС SKY,  на території яких проводиться Акція, здійснила купівлю за готівку або за допомогою банківської платіжної картки будь-якого  пального (окрім газа) 20 л та більше та пред'явила картку лояльності SKY. У такому разі клієнт автоматично отримує знижку 1 грн/літр.
 
8.1.2. На одній з АЗС SKY,  на території яких проводиться Акція, здійснила купівлю за готівку або за допомогою банківської платіжної картки газа 20 л та більше та пред'явила картку лояльності SKY. У такому разі клієнт автоматично отримує знижку 50 коп/літр.

8.1.3. Якщо у клієнта немає картки лояльності, він може оформити її на будь-якій АЗС SKY при заправці 20 і більше літрів будь-якого виду пального.

8.1.4. При заправці менше, ніж 20 літрів пального, за картками лояльності діють стандартні нижки, передбачені Програмою лояльності.

8.2. Кількість покупок пального, які  здійснюються одним Учасником в Період проведення Акції, не обмежується;

9. Акційні знижки та подарунки
 
9.1. Під акційною знижкою мається на увазі можливість отримати знижку 1 грн/л на будь-який вид пального (окрім газу) при заправці 20 і більше літрів та 50 коп/л на газ при заправці 20 і більше літрів.

10. Алгоритм проведення акції
 
10.1. Для того, щоб отримати право на участь в Акції,  Учасник повинен здійснити заправку пального на 20 літрів і більше та скористатися карткою лояльності при розрахунку.
      
11. Порядок інформування учасників акції про умови акції
 
11.1. Детальну інформацію про правила Акції можна отримати на сайті www.sky.ua, або за номером телефону гарячої лінії: 0 800 305 503 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

11.2. Часткову інформацію про Акцію можна отримати на рекламних матеріалах, а також від працівників АЗС SKY. 
 
11.3. Інформація про припинення (в тому числі і дострокове) проведення Акції буде розміщена на www.sky.ua. Учасник Акції приймає на себе обов’язок самостійно відстежувати наявність/відсутність повідомлення Організатора про припинення проведення Акції. 
 
11.4. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування на сайті sky.ua.
 
12. Додаткові умови
 
12.1. Організатор не несе відповідальність за: 
 
∙ відсутність можливості в Учасників Акції ознайомитись з правилами Акції та іншою інформацією на сайті www.sky.ua 
∙ несвоєчасне виконання Учасниками або невиконання/порушення Учасниками Акції своїх обов’язків, які передбачені у діючих Правилах та інших положень цих Правил; 
∙ життя, здоров’я та моральні або психічні травми Учасників Акції, прямо або опосередковано пов’язані з їх участю в Акції. 
   
12.2. При отриманні знижок Учасник Акції підтверджує згоду на участь в Акції, а також дає свою згоду на:
 
∙ визначення Учасників Акції, які отримають акційні знижки згідно порядку, встановленому даними Правилами; 
∙ розміщення на сайті www.sky.ua  інформації про себе та персональні дані, як про Учасника Акції. 
∙ здійснення Організатором, а також уповноваженими ним особами збору особистих (персональних) даних Учасників Акції, їх обробки, в тому числі з застосуванням автоматичних засобів зберігання, використання та розповсюдження в цілях Акції згідно пункту 11 цих Правил. Ця згода діє до 31.12.2019г. включно. 
 
12.3. Інші аспекти, не вказані прямо у цих Правилах, регулюються діючим законодавством України.